קרדיט: יחצ אלקטרה

Magic Inverter  החסכונית, החדשנית והמתקדמת ביותר בישראל

  • 50% חיסכון בצריכת החשמל
  • טכנולוגיה חדשנית העומדת בתנאי מזג אוויר קיצוניים
  • הפחתה של עד 95% מכמות החיידקים

חברת אלקטרה מערכות אקלים ואנרגיה, המובילה את ענף מיזוג האוויר בישראל, משיקה בימים אלו את סדרת המזגנים Magic Inverter, החסכונית והמתקדמת ביותר בישראל.

הסדרה פותחה עם ההבנה שתנאי מזג אוויר קיצוניים אינם נדירים כבעבר ועברה בהצלחה מבחני עמידה בתנאי קיצון בזכות פיתוחים חדשניים הכוללים: טכנולוגיית מעגל קור המקררת ישירות את קופסת הפיקוד, הבנויה באופן ייחודי עם ארבעה 4 פתחי אוורור. בנוסף, המעבד מבוסס על אלגוריתם חדש המשפר את היעילות האנרגטית ומאפשר חיסכון מקסימלי של כ-50% בצריכת החשמל.

כחלק מהאג'נדה הסביבתית שמובילה אלקטרה בשנים האחרונות הכוללת צעדים בעולמות האנרגיה הירוקה, הקמת מפעל מחזור וצמצום פליטת גזי חממה, הושקה עתה סדרת Magic Inverter הכוללת מערכת ייחודית לטיהור אוויר, עם רכיב האיונייזר המשביח את האוויר ומפחית עד 95% מכמות החיידקים בחלל.

הסדרה החדשה פותחה לאחר בחינה מעמיקה של דרישות הצרכן הישראלי והבנת הפרמטרים החשובים בבחירת מזגן. סדרת המזגנים מעניקה הפתרון מיזוג אחד הנותן מענה אידיאלי מבלי להתפשר על: איכות האוויר, דירוג אנרגטי A (הגבוה ביותר והחסכוני ביותר), עבודה שקטה במיוחד המאופיינת ב-8 מהירויות שונות, מצב שבת המותאם  למגזר הדתי , ציפוי הידרופילי למניעת קורוזיה וריחות רעים וכן פונקציית ניקוי עצמי של הסוללה, המסלקת את הנוזלים המצטברים במערכת.

המזגנים בסדרת Magic Inverter מתחברים לאפליקציה ELECTRA SMART לשליטה ובקרה מרחוק על כל המזגנים בבית המותאמת למערכות אנרואיד ו-IOS.

משה ארדר, מנכ"ל אלקטרה מערכות אקלים ואנרגיה: "כחברה המובילה את האחריות הסביבתית בענף מיזוג האוויר, אנו מודעים לכך שמשבר האקלים וההתחממות הגלובלית הופכים את אירועי מזג האוויר הקיצוניים לנדירים פחות ופחות, לכן פיתחנו את סדרת מזגניMagic Inverter  העומדת בפני תנאי קיצון בזכות פיתוחים טכנולוגיים חדשניים  המאפשרים חיסכון משמעותי בצריכת האנרגיה וגם עוזרים לשמור על הסביבה"

 

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here