אילו סוגי נדנדות לגינה קיימים בשוק?
קרדיט depositphotos

יש הרבה דרכים נהדרות להפוך את הגינה הפרטית שלכם לחלק משמעותי מהבית. אפשר לטפח ולעצב אותה כך שתהיה תמיד יפה, מושכת ורעננה, אפשר לנצל את השטח לגידול פירות, ירקות, תבלינים וכו' ואפשר לסדר בגינה פינת ישיבה נוחה ומזמינה. אתם יכולים לבחור את הדרך המועדפת עליכם, אבל אם יש לכם ילדים אתם יודעים שלפחות חלק מהשטח של הגינה צריך להיות מיועד להם. אין בעיה לשתול ולעצב, אבל כדאי לקחת בחשבון גם שילוב של מתקנים או אטרקציה אחרת לילדים.

איך עושים את זה? אטרקציות לילדים יש להתאים לגודל הגינה, לגילאי וכמות הילדים וכמובן שגם לתחביבים המשפחתיים ולתקציב. אם אתם מעוניינים, ניתן אפילו לבנות מסלול נינג'ה פרטי ממש אצלכם בחצר האחורית, ממש כמו בטלוויזיה, אבל כמובן שיש גם אפשרויות פשוטות יותר. נדנדות לגינה הם מתקן ששומר על הפופולריות שלו לאורך שנים ארוכות, ממספר סיבות. ראשית, מעטים הילדים (וההורים) שלא אוהבים להתנדנד ומעבר לזה, יש מגוון גדול מאוד של נדנדות לגינה, בגדלים שונים ובטווח מחירים רחב.

נדנדה לכל גיל

אחת היתרונות הגדולים של נדנדות לגינה טמונים בעובדה שניתן למצוא נדנדה לכל גיל. יש נדנדות מיוחדות לתינוקות, יש כאלה לילדים קטנים ואחרות שמתאימות לילדים גדולים ולאנשים בוגרים. מלבד כל אלה, קיימים גם ספסלי נדנדה, שבעצמם מתאימים ממש לכל גיל ומהנים עבור כל המשפחה. אלה כמה סוגים של נדנדות לגינה לילדים, לפי גיל. כמובן שבסופו של דבר, ההחלטה אם נדנדה מתאימה לילד/ה היא לא בהכרח על פי הגיל, אלא גם על פי הגודל.

נדנדות לתינוקות – נדנדה לתינוק נראית במרבית המקרים כמעט זהה לכיסא אוכל של תינוק, אשר תלויה אוויר באמצעות חבלים. אפשר לקנות נדנדות לתינוקות לתלייה על מבנה קיים בחצר, או לרכוש את הנדנדה יחד עם מבנה לתלייה. 

נדנדות לילדים קטנים – יש שלל נדנדות, שעשויות מחומרים שונים ונראות אחרת לחלוטין. ניתן לרכוש נדנדות מפלסטיק, מעץ, נדנדות גמישות או קשוחות, רגילות או עגולות (דיסק) וכו'.

ילדים זה שמחה, כאשר מונעים מריבות

אם יש לכם כמה ילדים, ואתם רוצים למנוע מריבות בסגנון "אבל גם אני רוצה בנדנדה", אולי עדיף לרכוש נדנדה לשני ילדים או יותר. יש נדנדות לגינה אפילו לארבעה ילדים במקביל. בנוסף, אפשר לבחור בנדנדה מסוג אחר – שבה בזמן שילד אחד נמצא למעלה השני למטה, ולהיפך.

יותר מאשר נדנדות לגינה

לא חייב להסתפק בנדנדה. קיימים מתקנים משולבים של נדנדה עם מגלשה, נדנדה עם קיר טיפוס, נדנדה עם סל קטן (לכדורסל) ועוד.

לא רק לגינה הפרטית

גם אם אין לכם כרגע גינה משלכם, אפשר לקנות נדנדות לגינה. במקרים אלה, לא קונים מתקנים גדולים, אלא רק את הנדנדות עצמן עם אמצעי תלייה, ואז ניתן לתלות אותן בגינות ציבוריות או בפארקים.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here