איך נשלם פחות על המשכנתא

זה אמנם נוח מאוד לחתום על משכנתא ולשכוח ממנה כל עוד הסכום יורד מחשבון הבנק, אבל זה בדיוק מה שעולה לכם כסף אם אתם לא בודקים בקביעות וחושבים על חיסכון נוסף. זו הסיבה שחייבים לבדוק מראש איזו משכנתא הכי נוחה לכם ולקחת רק את המסלולים הכי זולים גם לכם ולא לבנק.

כדי להגיע למצב כזה שבו אתם יכולים לשלם פחות, מומלץ לקחת ייעוץ משכנתא, אצל מומחים בעלי ניסיון שגם יודעים להסביר לכם כל מה שצריך לקראת ההתחייבות הכספית הגדולה ביותר שתיקחו בחיים, קרוב לוודאי. חברת אלפא משכנתאות מציעה לכם ייעוץ משכנתא אמין ואחראי, שמתבסס על הנתונים שלכם, על נתוני המשק ומה שמקובל בנקודת הזמן הזאת להציע בכל הבנקים. יחד, תוכלו להרכיב מסלולי החזר משכנתא שיהיה לכם סיכוי לאשר בבנקים למשכנתאות שנותנים לכם את הכסף.

איך משלמים פחות?

יש בהחלט אנשים שמשלמים מראש פחות על משכנתא וזה בעזרת יועץ משכנתאות שיכול לעשות את העבודה של הרכבת עסקה רווחית גם לכם. כדי להגיע למצב כזה יש להבין את הלך הרוח של הבנק שרוצה להרוויח מהמשכנתא שלכם כמה שיותר למשך שנים, ולכן יציע לכם מסלולי החזר שאולי לא תמיד יהיו נוחים לכם.

אם אינכם מתמצאים במונחים כלכליים ופיננסיים כדאי לכם לשבת עם יועץ משכנתאות שיסביר לכם היטב, ובעזרת הדגמות שונות, כמה כסף תחזירו בכל חודש לפי המסלולים שמציע לכם הבנק. מלבד זאת, תבינו גם כמה תוכלו לחסוך אם תציעו להם בהצעה נגדית ובמשא מתן מתוחכם את המסלולים שבהם גם אתם תשלמו פחות. איך זה עובד? היועץ יושב עם התכנית הפיננסית שלכם, מרכיב מסלולים שבהם יהיה לכם קל יותר ובטוח לשלם החזר בעלות נמוכה יותר ומגישים את התכנית לבנק, ומנהלים עליה משא ומתן.

לקוחות טובים משלמים פחות

בעיקרון, ההיגיון של הבנק הוא שתוכלו להגיע למצב כזה רק כאשר הם מבינים היטב מהו מצבכם ועד כמה אתם נחשבים לקוחות אטרקטיביים ובטוחים לבנק, ללא סיכונים שונים. את זה יעזור לכם להבין יועץ משכנתאות אמין שמתמצא היטב בכל מצב הבנקים ויתווך ביניכם לבינו. איסוף הטפסים דורש גם הוא מיומנות כדי שתוכלו להוכיח לבנק שאתם אכן לקוחות כדאיים, וכך גם הבנק לא יכריח אתכם לשלם את תוספת הסיכון בכל חוד שבהחזר משכנתא גבוה ממה שתכננתם.

אם רוצים לדעת איך תשלמו פחות על משכנתא, זוהי הדרך לשכנע בנק שאין צורך לחייב אתכם לשלם סכומים גבוהים מאוד רק משום שאינכם לקוחות מועדפים. הבנקים מעדיפים היום לא לקחת סיכונים רבים ולכן הכל תלוי ביכולת המיקוח שלכם ובמשא ומתן שתנהלו. אם אינכם בטוחים בכך עדיף לקחת חברת ייעוץ משכנתאות אמינה וטובה שגם הצליחה להשיג תנאים טובים ללקוחות שלה וגם מסבירה לכם בדיוק במה זה כרוך.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here