איך להתאפר בימי הקיץ החמימים?
קרדיט תמונה FREEPIK

ניתן לומר כי החום הכבד של חודשי הקיץ הינו משפיע ישירות על עמידותו של כל חומר איפור. בעקבות זאת, תחושת האי נוחות והזיעה הינן הופכות למטרד וכן נדמה שהדבר היחיד שיכול לעזור עבורכן הינו מזגן צמוד. אז איך למעשה מצליחים להתחמק מהחום, לשמור על איפור מושלם ותקין, ואף ליהנות ממראה מטופח ומרשים במשך זמן רב, במאמר הבא נציג בפניכם מספר פרמטרים אשר יסייעו לכן להתאפר בהתאם לימי הקיץ החמים.

החלטה על שינוי

כאשר מזג האוויר הינו לח וחם חשוב מאוד להשתמש באמצעות איפור אשר ייתן תחושה פשוטה ונוחה. על מנת לתת לזה לקרות, מומלץ לקנות מוצרים שהינם עמידים במים ובסוגי חומרים אשר מתייבשים בעצמם ללא כל צורך שימוש בפודרה. ניתן לציין כי מוצרים עמידים הינם מותאמים לנשים אשר נוטות להזיע באזורי הפנים בפרט. למעשה, מדובר בנשים אשר הינן בעלות עור פנים שמן, אך גם מתקשר לנשים שכן נמצאות בגיל השלישי אשר סובלות מזיעה וגלי חום באופן קיצוני. יחד עם זאת, נשים העוסקות ברוב חייהן בפעילות גופנית, וכן כל הנשים אשר הינן הולכות לבריכה או לים כמטרת בילוי, מומלץ לבצע שימוש במוצרים עמידים על מנת לשמור על מראה ללא זיעה ורענן לאורך זמן רב.

כיצד מבצעים שימוש במוצרים עמידים?

מומלץ מאוד לבצע הקפדה על טיפוח עור הפנים, כלומר מומלץ לפני הכל למרוח מייקאפ עמיד על עור הפנים וכן ליצור בסיס חזק וטוב. לאחר מכן, ניתן לבצע את תהליך האיפור. מומלץ לזכור, בעת בה הנכן משתמשות במוצרים עמידים, ראוי ורצוי שכל המוצרים הינם יהיו תואמים ובעקבות זאת יהיה אפשר ליצור אחידות. במקרה ותעשו שילוב בין מוצרים שאינם עמידים לבין מוצרים עמידים, התוצאה ללא ספק עלולה להפחית מהיעילות של המוצרים העמידים.

כיצד עושים זאת נכון?

לפני ביצוע פעולת האיפור, מומלץ ללמוד את התהליכים הבאים על מנת שיעזרו לכן למצוא פתרון נוח וקל עבור עור שמנוני. למעשה השלב הראשון הינו למרוח תחליב פנים קליל אשר נספג מהר וכן סופח שמן. השלב השני הינו למרוח מייק-אפ נוזלי ואוורירי על בסיס מים. בעת בה הנכן מורחות את המייק אפ, מומלץ לבדוק מהו הגוון אשר תואם לעור שלכן. ניתן לציין כי בעונת החורף, גוון העור הינו בהיר יותר ובעקבות זאת, הגוון של המייק אפ חייב להיות בהתאם. לעומת זאת בעונה החמה של הקיץ, חשוב להקפיד לבצע בחירה של גוון מייק אפ בעל הגנה ומעט כהה על מנת שיתאים יותר לגוון העור שלכן באופן מדויק. 

שורה תחתונה, אם הנכן זקוקות לאיפור עמיד במהלך הקיץ, ללא ספק נקיטה במספר הפרמטרים אשר הוצגו במהלך המאמר יסייעו לכן לבצע איפור עמיד וכן יעניק לכן תחושת הנאה ורעננות. 

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here