קרדיט: ozsafes.co.il

עוז כספות מציעה לכם מגוון רחב של כספות למכירה לבית ולעסק, למוסדות וארגונים שונים, לארגונים ביטחוניים בעלי מידע רגיש ומסווג ועוד. כספות משמשות אותנו כדי לשמור על מידע רגיש, על כסף, פריטים יקרי ערך, נשק ועוד. אלה נמצאים גם בבתים פרטיים, דרך משרדים, חנויות ועד למוסדות וארגונים שונים. יש מגוון עצום של כספות השונות זו מזו בגודל, בעובי, ברמת האבטחה, בסוג הכספת, במנגנון הנעילה/פתיחה שלה, במערכות מתקדמות המותקנות עליה ועוד.

איך לבחור את הכספות המתאימות לנו ביותר?

כאשר אנו באים לבחור כספות למכירה אנו צריכים לבחור בכספת המתאימה לנו ביותר. יש כאלה הזקוקים לכספת קטנה, פשוטה וביתית רק כדי לשמור על כמה פריטים יקרי ערך או מעט כסף שחסכו בתוך הכספת. לעתים אפילו זו כל כך פשוט שהיא איננה מיועדת נגד פורצים אלא נגד אורחים, אנשי מקצוע זרים המגיעים לתקן דברים בבית או אפילו כדי שהילדים לא יגיעו אל הדברים הללו בטעות. בחירת הכספת לבית צריכה להיבחן לפי הפרמטרים הבאים:

  • סוג הכספת שאנו רוצים: רגילה, דיגיטלית, חסינת אש?
  • גודל הכספת – היכן היא תותקן או תונח? האם היא מתאימה בגודל לאחסון הפריטים שאנו רוצים?
  • רמת אבטחה – מנגנון נעילה מאובטח ומתקדם, עובי הפלדה ועוד.
  • מחיר – כמה עולה לנו הכספת, ההובלה שלה וההתקנה שלה?

מהי כספת דיגיטלית ומתי כדאי להשתמש בה?

כספת דיגיטלית היא כספת בעלת רמת אבטחה גבוהה במיוחד. היא מאפשרת לנו ליהנות ממנגנון אבטחה יעיל ונוח יותר: באמצעות טביעת אצבע או קוד מספרים. שיטה זו נוחה בהרבה מאשר פתיחה באמצעות מפתח שצריכים לסחוב אתנו ממקום למקום או להחביא בקרבת מקום של הכספת ואפילו מתקדמת יותר מהמנעול המכאני הדורש מאתנו לסובב אותו למספרים הנכונים הלוך ושוב. זו כדאית לשימוש כיום בכל מקרה על פני המנעולים הישנים ויש גם כספות דיגיטליות מתקדמות יותר עם מערכות התראה מיוחדות השולחות התראה לבעל הכסף במקרה של ניסיון פריצה.

כספות למכירה עם עוז כספות:

הצוות המקצועי והמנוסה של עוז כספות ישמח לתת לכם את השירות הטוב, האמין והאיכותי ביותר. החל משלב הייעוץ והתאמת הכספת לצרכים שלכם ועד המשלוח וההתקנה אצלכם.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here