קרדיט: matana-li.co.il

כנראה שגם אתם מכירים כזה גבר. אחד שהחיים ברכו אותו בכל-טוב ונדמה שלא חסר לו כלום.

תמיד יש לו את הטלפון הכי חדש, את היינות הכי טובים לכבד אתכם, הוא לבוש מסוגנן, מתמצא בכל דבר. והנה מגיע יום ההולדת שלו, ואתם שואלים את עצמכם מה לקנות לו?

סביר להניח שכל מה שתחשבו עליו כבר יש לו, או שהוא לא ממש צריך, או רוצה, כי אחרת הוא כבר היה קונה את זה. אז מה עושים? רוב הדברים שלו גם בטח מעלים אבק על איזה מדף נידח. אז מה לקנות לו?

מה בשום אופן לא לקנות לגבר שיש לו הכל

בואו נתחיל מהדברים שאסור לקנות לגבר כזה: בטח כבר בדקתם באינספור אתרי גאדג'טים, ראיתי המון מוצרים שנראים מגניבים, אבל אף אחד, ובטח לא הגבר שלכם, לא ישתמש בהם, והם רק יצטרפו למדף עם האבק.

ואז אתם חושבים על בקבוק יין, או וויסקי טוב (אבל האם הם מספיק טובים בשבילו, או ששניה אחרי שתיפרדו הוא ישליך אותם לפח), אתם חושבים על ספר (ואם הוא לא קורא, או שזה לא הטעם שלו?) על בגד (שוב, עניין של טעם)…וכך אתם פוסלים רעיון אחרי רעיון, יום ההולדת מתקרב ואין לכם מושג מה לעשות.

מה כן לקנות לגבר שיש לו הכל

חיפשנו ומצאנו שהמתנה שאתם רוצים לקנות, צריכה לשדר לגבר שלכם מספר דברים:

  • שחשבתם הרבה ובדקתם הרבה לפני שקניתם אותה.
  • היא צריכה להיות מתנה מקורית, ולא עוד משהו שאתם קונים לכולם.
  • היא צריכה להיות מתנה מרגשת, אחד שהוא ממש ישמח לקבל.
  • ותתארו לכם שתמצאו מתנה שאפילו תגשים לו חלום!

בקיצור, במקום חפץ שהוא לא ישתמש בו אף פעם, אתם צריכים לקנות לו חוויה. ולא סתם חוויה, רצוי שזו תהיה חוויה שבסתר ליבו הוא תמיד חלם עליה אבל אולי לא היה לו את הזמן לעשות אותה, אולי הוא אפילו לא ידע שאפשר.

ועכשיו נשאלת איזו חוויה? (לא, יום בספא זאת לא חוויה בשבילו!) אז אולי נהיגה מהירה במכונית? (אבל בטח יש לו כבר מכונית מהירה) שייט ביאכטה? (משעמם אחרי 5 דקות) אבל…מה עם להטיס מטוס?

קרדיט: matana-li.co.il

הצלחנו להפתיע אתכם? בואו תראו איזו מתנה אתם באמת רוצים לקנות לגבר שיש לו הכל. מתנה שלא לא ישכח, וגם לא את מי שקנה לו אותה:

מתנות לגברים

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here