אוזניות בלוטוס מומלצות
קרדיט pixabay

לאלו מאיתנו שאוהבים מוזיקה, אך סובלים מכבלים מסורבלים, קיימים בשוק מגוון פתרונות של אוזניות בלוטוס אלחוטיות נהדרות. בדקנו חוות דעת, למדנו על המוצרים, והוספנו מנסיוננו האישי – והנה לכם רשימה של אוזניות בלוטוס מומלצות ביותר, על פי קטגוריות. 

שימו לב שלא מדובר פה רק בניסיון אישי, אלו הן אוזניות בלוטוס מומלצות על פי מספר מקורות.

אוזניות בלוטוס שמכסות את כל האוזן – Sony H,ear on WH-900N

אלו הן אוזניות בלוטוס המציעות איזון מושלם בין ביטול רעשי חוץ, נוחות וצליל חד ונקי. הן מתלבשות על האוזן, ולא לוחצות עליה, ולכן הן נוחות להפליא, וגם בבחינת ביטול רעשי חוץ, העובדה שהן מתלבשות על האוזן מסייעת להן לבודד אותה מרעשים. הן מתאימות לשימוש בבית או במשרד, למי שמעוניין באוזניות נוחות לשימוש לפרקי זמן ארוכים, ויש להן גם אופציה של חיבור כבל במידה ותרצו בכך. באופן כללי, אוזניות אשר מכסות את האוזן מספקות חיי סוללה ארוכים יותר, וגם האפשרות לחיבור כבל מאפשרת טעינה בזמן השימוש. בסופו של דבר, למרות שהן פחות מיועדות להתניידות, הן הבחירה המומלצת בקטגורית Over ear.

אוזניות בלוטוס עם חיבור ביניהן – BackBeat Fit 2100

אלו הן אוזניות המיועדות לאימוני כושר וריצה, הן מאפשרות רעשי חוץ על מנת לאפשר למתאמן לשמוע קולות מסביבו כדי לשמור על בטיחותו (למשל קולם של רכבים בכביש, או צלצול פעמון אופניים). הן מספקות איכות צליל מעולה, הן קשוחות ועמידות כנגד מים וזיעה, והן מספקות חיי סוללה של כ-7 שעות (די והותר עבור רובם המוחלט של המתאמנים). אלו הן אינן אוזניות מסוג True Wireless, והן כוללות חיבור בינן אשר עוטף את הראש (או הצוואר) של המשתמש, והן קלילות ויציבות, ומתאימות לכל סוג של אימון. יש להן אופציה של טעינה מהירה, כאשר כרבע שעה של טעינה תספק כשעה של שימוש, אפילו במידה והסוללות ריקות לחלוטין לפני כן.

אוזניות בלוטוס True Wireless  (אלחוטיות לגמרי) – Jabra Elite 65T Active

אלו הן אוזניות שגם כן מתאימות למתאמנים, אך עם זאת גם לכל מי שנזקק לאוזניות אלחוטיות לחלוטין (True Wireless) לנסיעות או להאזנה בכל מקום. הן מעניקות שליטה נוחה בכל הפונקציות הדרושות (ווליום, הפעלה ועצירת מוזיקה וכו'), ומעניקות כחמש שעות של שימוש בטעינה מלאה. הן מאפשרות גם קיום שיחות בזמן השימוש בהן, כך שאין צורך להתעסק עם המכשיר הסלולרי. הן נכנסות לתוך האוזן, ואינן רגישות לרטיבות וזיעה.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here