קרדיט pixabay

אם אי פעם תהיתם למה אדריכלות ועיצוב פנים בצפון חשובים – חפשו בנופי הצפון, והטבע המקיף אותם. האחיזה של האדריכלות – כלומר, מבנים והסביבה המעוצבת – משפיעה על אורח החיים באזור הצפון בישראל, שרבים טוענים שלחיות בו זה כמו לחיות בחו"ל.

למשרד האדריכלות ועיצוב הפנים Dream Design יש חלק גדול בהשפעה על האדריכלות ועיצוב הפנים בצפון.

הייחודיות של אדריכלות ועיצוב פנים בצפון

ייחודית בין מקצועות יצירתיים ואמנותיים, אדריכלות ועיצוב פנים בצפון משקפים הקשרים תרבותיים. תכנון ובניית אדריכלות דורשים זמן, כסף ושיתוף פעולה (ממממנים, פקידים אזרחיים, בונים, אדריכלים ועוד).

זה לא קורה בחלל ריק ולעולם לא יכול להיות באמת רק מחבר אחד. אדריכלים עובדים עם עשרות אנשי מקצוע כדי לעצב את הבניינים שלהם, ולאורך השרשרת הזו מועברת מערכת ערכים עמוקה ועשירה יותר; שמגדירה בדיוק איך מגוון התרבויות באזור הצפון רואות את עצמן ואת עולמן, וגם איך אנשים רואים וחווים את החיים באזור ייחודי זה של ישראל.

מעבר למתן מחסה בלבד, אדריכלות בצפון נקשרת לאורח חיים

זו הסיבה שתושבי הצפון מרגישים מועצמים, ויש להם אורח חיים כל כך שונה מאורח החיים שמאפיין את ערי המרכז או הדרום בישראל, בזכות הסגנונות הייחודיים של בניית ועיצוב בתיהם, שמאפשרים להם להיות מחוברים ולשגשג בקהילה אחידה.

קהילות באזור זה נוצרות בתוך התחומים השונים של אדריכלות ועיצוב פנים בצפון ובפקודתם, ומקבלות את מאפייני הבניינים שלהן. אדריכלות מתחברת לכלכלה ולמדעים, והאנשים העוסקים בה יכולים להיות גם טכנאים מוכווני פרטים, וגם משוררי עיצוב הרמוני של חללים.

בשורה התחתונה, תוצאות מרהיבות של אדריכלות ועיצוב פנים מתחילות עם אנשי מקצוע מומחים

התבוננות ביקורתית על העולם הבנוי, במקום להתייחס אליו כמכלול של מסורות מבוססות ומלאות ברזל, בטון וזכוכית, מגלה שאדריכלות היא יצירה אנושית סינתטית לחלוטין. במילים אחרות, אדריכלות מתעניינת מטבעה בעתיד, ואדריכלים מאומנים לדמיין את העולם לא כפי שהוא, אלא כפי שהוא יכול להיות.

חברת Dream Design, בראשות אדריכלית אחלאם חסן, מתמחה בתכנון מגוון סגנונות של אדריכלות ועיצוב פנים בצפון עם דגש על עיצוב משרד עורכי דין.

 

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here